Bimser’in destekleri ile çözümün mantığını çok iyi kavradık!

 • Şirket Profili

  eba_betek_logo Sektör: Kimya Lokasyon: İstanbul

  Müşteri Görüşü

  Çok kısa bir sürede sistemi hayata geçirdik. İmplementasyon sürecinde Bimser’in destekleri ile çözümün mantığını çok iyi kavradık. Canlı kullanımdan sonraki almış olduğumuz destekler sonrasında başarılı bir şekilde çözümü kullanmaya devam ediyoruz.

  Author's imageFeza ZENGİNBilgi Teknolojileri Müdürü
 • Faaliyet Alanı

  1988 yılında kurulan Betek Boya ve Kimya San. A.Ş. sektöre girdiği ilk yıllarda inşaat malzemeleri pazarının ihtiyaç duyduğu beton katkıları, hazır harçlar ve su izolasyon malzemeleri alanlarında yüksek kaliteli ürünler geliştirmiştir. İnşaat malzemeleri konusunda edindiği tecrübe ve güç ile 1993 yılında inşaat boyalarını ürün gamına dahil etmiştir.

  En bilindik markası Filli Boya’dır. Gebze, Kayseri ve Mısır fabrikalarında 1200’ün üzerinde çalışanıyla faaliyet göstermektedir. Boya sektöründe çığır açan ürünleriyle kaliteli üretim yapan, öncü, yenilikçi ve teknolojiye önem veren şirketmiz 2001 yılından beri boya sektöründe lider durumdadır. Etkin satış ve pazarlama sistemleri sayesinde oluşan yüksek talep şirketin büyük bir hızla büyümesini sağlamıştır.

  Problem

  Şirket içerisindeki iş süreçlerimizde onay mekanizmamız matbu formlar üzerinden ilerliyordu. Giderek artan süreçlerimizde zaman kritik hale gelmişti. Hedefimiz tüm süreçlerimizi dijital ortama aktararak zaman tasarrufu sağlayıp verimliliğimizi maksimum seviyeye taşımaktı. Piyasadaki iş süreçleri platformları incelenmiş olup Bimser’in çözümcü, müşteri odakli yaklaşımı ve çözümlerinin başarılı olması sebebiyle tercihimizi Bimser’den yana kullandık. Bimser 2006’dan bu yana farklı projelerde birlikte çalıştığımız stratejik çözüm ortağımızdır.

  Çözüm

  Bimser’in çözümcü yaklaşımları ve canlı kullanım sonrasındaki aldığımız desteklerinden memnun kaldık.

  Bimser’in iş süreçleri çözümü kolay implementasyonu, ürünün yüksek kabiliyeti, stabil olması ve kullanıcı dostu ara yüzlerinin gelişmiş olmasından dolayı tercihimiz olmuştur. Ürün implementasyon sürecinde Bimser’in çözüme hakim olması, çözümcü yaklaşımları ve canlı kullanım sonrasındaki aldığımız desteklerinden memnun kaldık.

  Tecrübeler

  Bimser’in destekleri ile çözümün mantığını çok iyi kavradık.

  Büyük şirketlerden alınan referanslar ile Bimser’e ulaştık. Manuel kağıt ortamından kurtularak süreçlerin ve onay mekanizmalarının dijital ortama taşınması, zaman ve verimlilik açısından en büyük kazancımız olmuştur.

  Çok kısa bir sürede sistemi hayata geçirdik. İmplementasyon sürecinde Bimser’in destekleri ile çözümün mantığını çok iyi kavradık. Canlı kullanımdan sonraki almış olduğumuz destekler sonrasında başarılı bir şekilde çözümü kullanmaya devam ediyoruz. Şirket içerisinde değişen ve gelişen ihtiyaçlar çerçevesinde her türlü iş süreçlerini kısa sürede dizayn edip kullanıma sunuyoruz.

  Kompakt, başarılı bir çözümdür. Ürün ile kısa sürede şirketimizdeki tüm iş süreçlerini tasarlayıp hayata geçirdik. Ürün kendini güncel teknolojileri kullanarak geliştirmektedir. Satış öncesi ve satış sonrası vermiş oldukları desteklerden dolayı Bimser ekibine teşekkür ederiz.

  Yeni İş Birlikleri

  Bimser Çözüm’ün diğer ürünlerini de şirket içerisinde başarılı bir şekilde kullanmaktayız. Verimliliği önemseyen tüm şirketlere tavsiye ederiz.