Karşımızda işlerinde tecrübeli olan, hızlı geri dönüş yapabilen bir ekip vardı!

 • Şirket Profili

  eba_sutas_logo Sektör: Gıda Lokasyon: İstanbul

  Müşteri Görüşü

  Programlama bilgisi olmadan da hızlıca formları tasarlayabilmemiz, iş akışlarını kolayca yapabilmemiz. Diğer sistemlerle çok hızlı entegre olabilmesi tercih sebebimizdi. Implementasyon süreci beklediğimizden daha hızlı oldu.

  Author's imageFatih GÖÇMENİş Çözümleri ve Destek Müdürü
 • Faaliyet Alanı

  1975 yılından beri sadece süt ve süt ürünlerine odaklı olarak faaliyet gösteren Sütaş, Türkiye, Makedonya ve Romanya’daki 4 tesisinde, yılda 700 milyon litre süt işlemekte ve tüketicilerine 70 çeşit ürün sunmaktadır.

  Türkiye’de her dört hanenin üçünde tercih edilen Sütaş, süt ve süt ürünleri sektörünün lider markasıdır. 4800 kişiye doğrudan istihdam sağlayan Sütaş, 2014 yılında 2,2 Milyar TL ciro ile İSO 500 Listesi’nde 51. sıradadır.

  Problem

  Kağıt üzerinde yürüttüğümüz süreçleri elektronik ortama taşıma ihtiyacı ile başladı arayışımız, mevcutta kullandığımız ürün çok kod bilgisi gerektirmekteydi. Daha hızlı formları geliştireceğimiz, süreçlerimizi hızlıca devreye alabileceğimiz ve iyi bir referansı olan Bimser Çözümü tercih ettik.

  Çözüm

  Programlama bilgisi olmadan da hızlıca formları tasarlayabilmemiz, iş akışlarını kolayca yapabilmemiz. Diğer sistemlerle çok hızlı entegre olabilmesi tercih sebebimizdi. Implementasyon süreci beklediğimizden daha hızlı oldu. Özellikle İnsan Kaynakları sistemimiz ile entegrasyonu kolay gerçekleşti

  Tecrübeler

  Karşımızda işlerinde tecrübeli olan, hızlı geri dönüş yapabilen bir ekip vardı!

  Bimser’e çözüm ortağının bize ürünü tanıtması ile ulaştık. Onay süreçlerinin hızlanması, Süreçlerin sistem üzerinden takibi ve kontrolü, hızlı raporlama, süreçteki kör noktaları belirlemek.

  Çok kısa, 1 Ay gibi bir sürede sistem kullanılabilecek durumdaydı. Ürünün eğitiminde ve ilk yaptığımız süreçte Bimser’in desteğini aldık. Destek yeterliydi.

  İşlerinde tecrübeli olan, hızlı geri dönüş yapabilen bir ekip vardı karşımızda, kendi formlarımızı tasarlayabilecek bir durumda bırakmışlardı bizim ekibimizi.

  Yeni İş Birlikleri

  Bimser Çözüm’ün diğer ürünlerini uygulayıp kullanmayı düşünür, diğer departman yöneticilerine Bimser Çözüm’ü öneririm.