Kurumsal

Hakkımızda

 • 16 Yıldır Kaliteli Çözümler

  Bilgi teknolojisi alanında uzun yıllar danışmanlık ve yöneticilik yapmış olan dört ortak tarafından, iş süreci otomasyon çözümleri geliştirmek üzere, 1998 yılında kurulmuştur.

  2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Teknoparkı’na taşınarak AR-GE faaliyetlerine ağırlık veren Bimser Çözüm’ün 26’sı yazılım uzmanı olmak üzere toplam 61 çalışanı bulunmaktadır.

  Çoğu Türkiye’nin ilk 500 firması arasında yer alan ve sektörlerinde öncü 400’ü aşkın müşterisine sadece ‘Yazılım’ değil ‘Çözüm’ sunan stratejik iş ortağı anlayışı ile hizmet veren Bimser Çözüm’ün ürünleri günlük hayatta 250.000’den fazla uç kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

  2006 yılından itibaren ihracat faaliyetlerine başlayan Bimser Çözüm bugüne kadar Azerbaycan, Dubai, Gürcistan, ABD, Brezilya, Arjantin ve Polonya’ya yazılım ihracatı gerçekleştirmiştir.

Misyonumuz

 • Ürettiği ileri teknoloji ürünü yazılımlarla müşterilerine, esneklik, verimlilik ve zaman tasarrufu yolu ile rekabet avantajı sağlamaktır.

Vizyonumuz

 • Türkiye’deki iş süreci otomasyonu uygulamaları geliştiren öncü yazılım şirketlerinden birisi olmak ve beş yıllık bir perspektifte cirosunun %50 sini yurtdışı satışlardan elde etmektir.

Kalite Politikamız

 • Ürettiğimiz yüksek teknoloji ürünü, işlevsel ve kaliteli yazılım çözümlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılarken;

  1. Nitelikli ve motive çalışanlara sahip olmak

  2. Verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü arttırmak

  3. Çevreye ve yasalara duyarlı bir şirket olarak topluma ve ülkeye katkıda bulunmak

  4. Çalışma ortamı ve koşulları ile ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek

  5. Kalite yönetim sistemi standardının gereklerini karşılamak ve etkinliğini sürekli geliştirmek için gerekli kaynakları temin etmektir